Havířov zažil pátek jinak! Tisíce lidí se vydaly 23. listopadu 2018 večer do centra města, užili si slevy, výhody k nákupům a také atraktivní kulturní program. Více než tři desítky obchodů na Hlavní třídě a okolí nešly spát, ulice obsadili pouliční umělci, muzikanti nebo klauni. Kromě atraktivních slev bylo hlavním tahákem vystoupení zpěváka Martina Chodúra a oblíbených herců pořadu Na Stojáka.

Program proběhl od 19:00 do 22:00 na náměstí Republiky, ve stejnou dobu byly otevřeny prodejny na Hlavní třídě a okolí. Všechny slevy bylo možné uplatnit s vkladní knížkou s kupóny, kterou zdarma získalo 1000 příchozích v označeném stánku na náměstí Republiky. Možné bylo předložit kupóny na slevy také online na chytrém telefonu z těchto webových stránek. Stačilo rozkliknout jednotlivé nabídky a ukázat obchodníkovi elektronický kupón.

Jaké slevy jste mohli využít s kupóny z vkladní knížky? Obchodníci z centra připravili ceny nižší až o 40 %, ale také spoustu překvapení a dárků k nákupům. Klikněte zde a dozvíte se, jaké slevy a výhody poskytly jednotlivé obchody. Do akce Živá Hlavní se zapojila celá řada kaváren, cukráren a restaurace. Také ty připravily benefity a výhody, podívejte se tady!

 

Věříme, že jste si Živou Hlavní 23. listopadu 2018 užili!

Akci uspořádal MamiArt pro RESIDOMO ve spolupráci se Statutárním městem Havířov a MKS Havířov.